Niedziela 24.11.2024

liczba odwiedzin: 107935

Kontakty

  • Szkoła Podstawowa
    Stare Drzewce 55,
    67-407 Szlichtyngowa
  • tel.(65)549 31 15
    fax (65) 549 31 15
    e-mail. sp.staredrzewce@wp.pl

Mapa

  • Mikołajki 2021 !!!

    MIKOŁAJU, MIKOŁAJU

    przybądź z dalekiego kraju.

    Grzeczne dzieci cię witają,

    a niegrzeczne przepraszają.

    Dzisiaj uczniów naszej szkoły odwiedził ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Dzieci ubrane na czerwono przywitały Mikołaja piosenkami , tańcem i wierszykami. Mikołaj nie krył wzruszenia takim przywitaniem i obarował każde dziecko prezentem . Wszyscy serdecznie podziękowali Mikołajowi za wizytę i za prezenty życząc mu szerokiej drogi .

    Opublikowała Elżbieta Prałat i Natalia Szuman.

     

    Przekazanie paczek dla dzieci z domu dziecka.

    Chcemy być spełnieni i czuć, że mamy wpływ na chociażby małą zmianę czyjegoś świata na lepszy!!! Grono pedagogiczne z naszej szkoły również otrzymało prezenty od Świątego Mikołaja . Bardzo gorąco dziękujemy RADZIE RODZICÓW za pamięć o nauczycielach. Wszyscy nauczyciele jednogłośnie podjęli decyzję o przekazaniu swoich upominków dla DZIECI Z DOMU DZIECKA dla których odbywa się zbiórka darów w naszej szkole , która będzie trwała do 17.12.2021 .

    "Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

  • WYCIECZKA DO STOLICY

    BO WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ!

    TRZECI DZIEŃ WYCIECZKI DO WARSZAWY.

    Piątek w Warszawie byl chlodny, ale dość słoneczny.Udalo nam się pospacerować po Łazienkach Królewskich i obejrzeć naciekawsze obiekty: Starą Oranżerię, gdzie znajduje się Królewska Galeria Rzeźb z marmurowymi i gipsowymi posągami, Teatr Królewski, Palac i Teatr na Wodzie, Biały Domek, budynek Podchorążówki.Teren zachwyca również wspaniałą przyrodą, mnóstwem ptaków, w tym łabędzi, pawi, przyjaznymi wiewiórkami.Potem udaliśmy się na Stare Miasto.Podziwialiśmy Kolumnę Zygmunta, Zamek Krolewski, najstarsze w Polsce ruchome schody, pomnik Syrenki w centrum rynku.Weszliśmy do Bazyliki Archidiecezjalnej.Byliśmy pod Pałacem Prezydenckimi, ponad stuletnim hotelem Bristol oraz obserwowaliśmy zmianę warty na Grobie nieznanego Żolnierza, pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy smoleńskiej.Na zakończenie naszej historyczno- patriotycznej podróży skosztowaliśmy kołaczy i kupiliśmy pamiątki.Zmęczeni, ale z satysfakcją, że daliśmy radę tyle zobaczyć, wracamy do domu.

    Opiekunowie: Agnieszka Grzelak, Elżbieta Prałat, Katarzyna Ścibor, Jarosław Orliński.

    DRUGI DZIEŃ WYCIECZKI DO WARSZAWY.

    Dziś uczniowie naszej szkoły od wczesnych godzin rannych dalej poznawali ślady historii Warszawy i naszego kraju.Rozpoczęliśmy od Muzeum Wojska Polskiego, gdzie obejrzeliśmy militaria, umundurowanie, znaki bojowe, odznaczenia i inne źródła historyczne od średniowiecza po drugą wojnę światową.To było ciekawa lekcja historii, pokory i zadumy.Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy PGE, gdzie weszliśmy na trybuny, poznaliśmy listę wydarzeń sportowych, które miały tutaj miejsce.Kolejnym punktem byly Bulwary nad Wisłą.Tu zobaczyliśmy legendarną Syrenkę Warszawską, Planetarium, Centrum Nauki Kopernika i zjawiskową galerię mieszczącą się w odrestaurowanym budynku dawnej elektrowni.Kolejnym punktem tego dnia był Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego.Jednak miejscem, które najbardziej poruszyło nasze serca i wyobraźnię stal się Pawiak, oddzial Muzeum Niepodleglosci, gdzie mieściło się więzienie, w którym przesłuchiwano i zabijano nie tylko więźniów politycznych, ale także niewinnych cywilów. Później widzieliśmy jedyną w stolicy synagogę żydowską, Belweder, dawne kino ,,Moskwa,, i wiele innych ciekawych budynków.Ostatnim punktem dzisiejszego programu był Ogród Świateł w Wilanowie, wystawa plenerowa z tysiącem światel i diod ułożonych w finezyjny kształt na terenie pałacowym, zmieniających się w rytm muzyki.Ilość wrażeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. 

    Opiekunowie: Agnieszka Grzelak, Elżbieta Prałat, Katarzyna Ścibor, Jarosław Orliński.

    PIERWSZY DZIEŃ WYCIECZKI DO WARSZAWY W RAMACH PROJEKTU ,,POZNAJ POLSKĘ ".

    Dziś po przyjeździe do stolicy uczniowie naszej szkoly byli na Starych Powązkach i odwiedzili groby znanych Polaków, poetów, pisarzy, malarzy, aktorów i sportowców, na Powązkach Wojskowych zaś groby żołnierzy Armii Krajowej, harcerzy Szarych Szeregów, ,,Rudego", ,,Alka", ,,Zośki,, ofiar katastrofy smoleńskiej, zobaczyli Mauzoleum Żołnierzy Wyklętych, Pomnik Ofiar Zbrodni Katyńskiej.Następnie udali się do Złotych Tarasów, a później wjechali na trzydzieste piętro Palacu Kultury i Nauki, aby podziwiać Warszawę nocą - widok w świątecznej aurze niezapomniany. Po pełnym wrażeń dniu uczestnicy wycieczki udali się do hotelu ,,Portos,, na Sadybie, na obiadokolację i nocleg.Jutro ciag dalszy zwiedzania stolicy.

    Opiekunowie: Agnieszka Grzelak, Elżbieta Prałat, Katarzyna Ścibor, Jarosław Orliński.

  • #MuremZaPolskimMundurem.

    Dla Żołnierzy...

    Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy I naszej szkoły wzięły udział w akcji #MuremZaPolskimMundurem. Uczniowie wyrazili w ten sposób swoją wdzięczność dla służb mundurowych broniących polskiej granicy.

    DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚMY BEZPIECZNI...

     

  • SZKOŁA NA MEDAL

    PIERWSZE MIEJSCE W POWIECIE WSCHOWSKIM - SZKOŁA NA MEDAL, przechodzimy do finału wojewódzkiego SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY ODDALI GŁOS NA NASZĄ PLACÓWKĘ.

  • UWAGA!!! PLAN WYCIECZKI DO WARSZAWY

    30.11.2021

    PLAN WYCIECZKI DO WARSZAWY:

    -ZBIÓRKA 01.12.2021(ŚRODA) O GODZ. 5:45 PRZED KOŚCIOŁEM,

    -POWRÓT 03.12.2021(PIĄTEK)  W GODZINACH WIECZORNYCH.

    WSZYSCY UCZNIOWIE, KTÓRZY NIE JADĄ NA WYCIECZKĘ PRZYCHODZĄ NORMALNIE NA ZAJĘCIA DO SZKOŁY .

  • SZKOLNE ANDRZEJKI

    Gdy święty Andrzej ze śniegiem przybieży, sto dni śnieg na polu leży" MAGIA I CZARY , CZYLI SZKOLNE ANDRZEJKI Dzisiaj w naszej szkole było magicznie, a to wszystko za sprawą uczennic, które w strojach cyganek na specjalnie przygotowanych stoiskach przepowiadały przyszłość. Każdy z ciekawością i zainteresowaniem słuchał tego co mają im do powiedzenia "wróżki". Celem organiziwania andrzejek jest budzenie i rozwijanie zainteresowań tradycjami, obrzędowością i zwyczajami ludowymi. · Wzbogacanie wiadomości na temat tradycyjnych wróżb i zabaw andrzejkowych. Atrakcją dzisiajszego dnia była również muzyka puszczana w trakcie przerw oraz kiermasz ciast i słodkości przygotowany tym razem przez klasę VII. Opublikowała Elżbieta Prałat.

  • Zapraszamy na uroczyste rozświetlenie choinki na rynku w Szlichtyngowie

     

    Już wkrótce zawita do nas świąteczny nastrój.

    W niedzielę 5 grudnia 2021 r. na rynku w Szlichtyngowie odbędzie się uroczyste rozświetlenie choinki.

    W programie jest także wizyta Mikołaja, słodki upominek dla dzieci, stoisko „Mikołajowej” przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jędrzychowicach oraz wręczenie nagród konkursowych

    Zapraszamy dzieci i dorosłych

    Konkurs na „Kartkę Świąteczną ze Szlichtyngowy”

    Zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Szlichtyngowa do udziału w konkursie na „Kartkę Świąteczną ze Szlichtyngowy”.

    Celem konkursu jest propagowanie tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej i kształtowanie postaw szacunku do tradycji oraz pogłębianie wiedzy na temat symboliki Bożonarodzeniowej oraz Gminy.

    Ocenie podlegać będą kartki wykonane tylko w formacie A5. Kartki w innych formatach nie będą oceniane. Kartkę należy wykonać w technice plastycznej, która będzie umożliwiała jej zeskanowanie i powielenie.

    Kartka Świąteczna ze Szlichtyngowy nie musi zawierać tekstu życzeń. Kartkę należy umieścić w kopercie (z dopiskiem Konkurs na Kartkę Świąteczną ze Szlichtyngowy) wraz z wypełnionym oświadczeniem uczestnika konkursu. Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe:

    od 4 do 6 lat,

    od 7 do 9 lat,

    od 10 do 14 lat.

    Nagrodą Główną jest powielenie zwycięskiej kartki i rozesłanie jej wraz z życzeniami Burmistrza Miasta i Gminy Szlichtyngowa do instytucji, urzędów i organizacji współpracujących i zaprzyjaźnionych.

    Osoby, które zajmą I, II i III miejsce w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody rzeczowe.

    Wykonane prace należy składać w terminie do 1 grudnia 2021 r. do Urzędu Miasta i Gminy Szlichtyngowa.

    Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi do 6 grudnia 2021 roku. Wyniki konkursu wraz z galerią zdjęć zostaną umieszczone na stronie internetowej Gminy Szlichtyngowa: www.szlichtyngowa.pl oraz na profilu Facebook.

    Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

    Załączniki:

    1. Regulamin konkursu. http://szlichtyngowa.pl/.../Regulamin_Kartka_swiateczna...

    2. Oświadczenie uczestnika konkursu.

    http://szlichtyngowa.pl/images/dokumenty/Zaacznik_nr_1.pdf

  • ZAJĘCIA PROJEKTOWE

    Uczniowie w ramach zajęć projektowych "Odkrywcy swoich możliwości " mieli okazję posiać nasionka do doniczek. Teraz każdy z nich musi dbać o swoją roślinkę, aby jak najszybciej i dorodniej urosła.

    Opublikowała Katarzyna Ścibor.

    Uczniowie klasy V,VI oraz VII w ramach zajęć projektowych "ODKRYWCY SWOICH MOŻLIWOŚCI " stworzyli piękne kalendarze adwentowe. W specjalne ozdobionych kieszonkach kryją się polskie przysłowia oraz cytaty przygotowane na każdy dzień grudnia. Przysłowia ludowe są mądrością narodu i częścią naszej kultury. Tworzyli je prości, bezimienni ludzie, doskonali obserwatorzy życia. Stanowią niezwykle bogate źródło informacji, są skarbnicą słów, fraz, które wzbogacają język, czynią wypowiedzi wyrazistymi i niestandardowymi.

    Opublikowała Elżbieta Prałat.

  • "Szkoła Do hymnu"

  • WYCIECZKA DO BISKUPINA

    26 listopada uczniowie klas 1-3 SP - Stare Drzewce - uczestniczyli w wycieczce krajoznawczej do Biskupina, Wenecji, Gniezna w ramach ministerialnego projektu edukacyjnego "Poznaj Polskę". Wychowawczynie klas: p. Danuta Kachel, p. Alina Kowalska, p. Dorota Kostka czuwały nad organizacją, bezpieczeństwem, realizacją celów wycieczki. Krótki, listopadowy dzień nie był łatwy musieliśmy dać sobie radę i tak było!... Na nasze szczęście wędrowanie po skansenach odbyło się bez wichru i deszczu, niebo czuwało nad nami

    Dzieci stąpały po rezerwacie archeologicznym w Biskupinie, podziwiały rekonstrukcję drewnianej osady sprzed 2700 lat. Nabrały wyobrażenia jak w pra-pradawnych czasach żyli ludzie w grodzisku otoczonym jeziorami, falochronem i wałami obronnymi, w swoich domach zbudowanych z bali drewnianych krytych strzechą dzielonych od siebie systemem wąskich, krytych drewnem "ulic". Dzieci nie kryły uznania dla pradawnych budowniczych i ich umiejętności.

    Wędrując przez historyczne Pałuki z Biskupina udaliśmy się do Wenecji, by zwiedzić Muzeum Kolei Wąskotorowej. Najmłodsi mieli tu frajdę, nie kryli swego zamiłowania do kolei, a zwłaszcza parowozów. Cały "bajeczny", zminiaturyzowany tabor kolejowy, w nim 17 parowozów, biegał tu po wąskich torach, gdzie rozstaw szyn liczy jedynie 600 mm. Ciekawostka: Są to najwęższe tory kolei publicznej w Europie.

    Uczniowie dotknęli tu, w polskiej Wenecji swą stopą i okiem fragmentów kamiennych murów starego zamczyska z XIV w., z którym wiąże się mroczna legenda o tym, że straszy do dziś w tej trwałej ruinie "Diabeł Wenecki"

    Gdy blask dnia zaczynał gasnąć opuszaliśmy Pałuki, by udać się w miejsce narodzin państwa polskiego - do Gniezna Historyczna, pierwsza stolica Polski powitała nas już o zmroku. Tu zmęczeni wycieczkowicze skonsumowali pożywny obiadek, by potem zająć miejsca w autokarze, by z jego okien rzucić okiem na oświetlone Wzgórze Lecha, na którym wznosi się Katedra Gnieźnieńska - katedra królów i św. Wojciecha Nasze dzieci znają legendę o Lechu, Czechu i Rusie. To tu właśnie legendarny Lech przed ponad 1000 laty rzekł do swych braci: - "Tu zbuduję swój gród i nazwę go Gniezdno, a Orła Białego przyjmę za godło"...Do domu wracać już czas

    Cała grupa wycieczkowa pełna radości, nowych treści i wrażeń około godziny 20:00 opuściła aurokar, by swoimi doznaniami, pamiątkami dzielić się z bliskimi

    Opublikowała Dorota Kostka

  • BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I OPIEKUNÓW – wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysu.

    Zachęcamy uczniów przeżywających lęki, napięcia emocjonalne, kłopoty i trudności wpływające na zdrowie psychiczne do skorzystania z bezpłatnej infolinii - dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12. Pod tym numerem telefonu młodzi ludzie, a także ich opiekunowie otrzymają bezpłatne i profesjonalnie wsparcie psychologiczne. Do dyspozycji dzieci i młodzieży jest także czat internetowy. Zarówno telefon zaufania, jak i czat zapewniają pełną dyskrecję oraz anonimowość i dostępne siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Więcej szczegółów w linku poniżej.

    pedagog M.Paulo-Wolińska

  • DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

    25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Nie od dziś wiadomo, że pluszowy miś jest ukochanym przyjacielem prawie wszystkich dzieci. W każdym domu jest duża ilość pluszaków.

    Misiaki towarzyszą dzieciom nie tylko w formie przytulanek, znajdziemy je też w wielu bajkach

    Uczniowie naszej szkoły z okazji tego święta przynieśli do szkoły właśnie swoje pluszowe misie . W trakcie przerw puszczana była muzyka i odbywał się kiermasz ciast urozmaicony popcornem, kolorowymi galaretkami, watą cukrową i lizakami, który został przygotowany przez uczennice z klasy V i VI. Wszyscy chętnie próbowali smakołyków w towarzystwie swoich pluszaków.

    Opublikowała Elżbieta Prałat.

  • "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI"- KONKURS

    W związku z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka obchodzonym co roku 20 listopada, w naszej szkole ogłoszono Konkurs Plastyczny "PRAWA DZIECKA OCZAMI DZIECI". Konkurs polega na zilustrowaniu przy użyciu dowolnej techniki plastycznej jednego z wybranych praw.

    Z tej okazji dzisiaj 23.11.2021 r. wychowawcy naszej szkoły na godzinie wychowawczej, a w klasach 1-3 w ramach edukacji społecznej przybliżyli uczniom tematykę związaną z Konwencją o Prawach Dziecka. Wydarzenie to 7 listopada 2014 r., na wniosek Rzecznika Praw Dziecka, ustanowił Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, aby wyraźnie zaznaczyć, iż prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka. Uczniowie poznawali ustanowione, poszczególne Prawa Dziecka, a następnie rozpoczęli - indywidualnie lub zespołowo - prace graficzne nad przedstawieniem wybranego Prawa Dziecka.

    Na oddanie gotowych prac uczniowie mają czas do 14 grudnia. Komisja w składzie 2 nauczycieli i 2 uczniów wybierze najciekawsze prace w dwóch kategoriach kl. I-III i Kl. IV -VIII, które zostaną przesłane na ogłoszony konkurs przez Rzecznika Praw Dziecka.

    Opublikowała Marzena Paulo-Wolińska.

  • "Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki" Roger Bacon

    W listopadzie odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy z matematyki w klasach 4-8. Uczniowie w poszczególnych klasach rozwiązywali zadania konkursowe sprawdzające ogólny poziom wiedzy matematycznej.Najlepsi w klasach to: w kl. 4-Marek Winiarski, w kl. 5- Maja Jaroszewicz, w kl. 6- Agata Ratoń, w kl. 7-Róża Krawczak, a w kl. 8-Wiktoria Gawin. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

    Opublikowała Agnieszka Bartkowiak-Winiarska

  • DOFINANSOWANIE- UMOWA PODPISANA

    MAMY TO 18 listopada 2021 roku w Szprotawie odbyło się podpisanie części umów dot. dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego samorządowych projektów związanych z wyrównywania dysproporcji w jakości kształcenia.

    Jak poinformował Urząd Marszałkowski Woj. Lubuskiego, w czwartek zostało podpisanych 13 umów o dofinansowanie projektów - łącznie kwotą prawie 1,8 mln zł.

    W wydarzeniu wziął udział wicemarszałek woj. lubuskiego Łukasz Porycki oraz 13 samorządowców z regionu, m.in.pani Dyrektor naszej placówki Czesława Świercz

    "W ramach tych 13 umów uczniowie szkół podstawowych otrzymają wsparcie m.in. poprzez: zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, dodatkowe zajęcia rozwijające umiejętności, organizację kół zainteresowań z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, wyjazdy edukacyjne oraz doposażenie pracowni w materiały dydaktyczne" - powiedział Porycki.

    Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie i rozwijanie kompetencji uczniów szkół podstawowych poprzez organizację dodatkowych zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, organizację kółek zainteresowań, warsztatów i laboratoriów, zakup sprzętu niezbędnego do realizacji zaplanowanych zajęć

  • ROBIMY ZDROWE I KOLOROWE KANAPKI

     

    17 listopada uczniowie klasy 0 i I wzięli udział w zajęciach kulinarnych "Robimy zdrowe i kolorowe kanapki".

    Dzieci poznały korzyści wynikające ze spożywania śniadania, dowiedziały się jak ważna jest zbilansowana dieta, bogata w produkty zbożowe, warzywa , owoce i soki. Po wskazówkach o higienie oraz bezpieczeństwie posługiwania się nożem uczniowie zabrali się do pracy. Dzieci samodzielnie smarowały pieczywo masłem i układały na nim wybrane przez siebie produkty. Następnie odbyła się degustacja kanapek, a zadowolone miny potwierdziły, że najlepiej smakują kanapki zrobione własnoręcznie. Dzięki takim zajęciom dzieci kształciły w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas spożywania posiłków.

    Mniam mniam

    Opublikowała Natalia Szuman

  • PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

    "Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

    – Stefan Żeromski Uczniowie klasy VIII przystąpili dzisiaj do egzaminu próbnego z języka polskiego. W środę czeka ich próbny egzamin z matematyki , a w czwartek próbny egzamin z języka angielskiego. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki .

  • 11 LISTOPADA ŚWIĘTEM NIEPODLEGŁOŚCI

    11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości. Właśnie w tym dniu w 1918 roku Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów. Co roku powracamy do niego pamięcią, by celebrować wolność naszego kraju.Uczniowie naszej szkoły w tym roku w ramach projektu "Historia pełna tajemnic" przygotowali koncert dla Niepodległej w trakcie którego śpiewane były najpiękniejsze polskie piosenki nawiązujące do tego święta połączone z recytacją wierszy. Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach za przybycie i za udział w koncercie. W trakcie trwania uroczystości zostały również rozdane nagrody za udział w szkolnym konkursie plastycznym DROGA DO NIEPODLEGŁEJ

    I miejsce- Maciej Plizga

    lI miejsce- Oliwia Rogińska

    III miejsce- Kalina Flieger.

    Opublikowała Elżbieta Prałat

    „Dzień 11 listopada, jako rocznica odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego i jako dzień po wsze czasy związany z wielkim imieniem Józefa Piłsudskiego, zwycięskiego Wodza Naczelnego w walkach o wolność Ojczyzny – jest uroczystym Świętem Niepodległości”

  • „Szkoła do hymnu” 2021

    W ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie naszej szkoły zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób włączyliśmy naszą społeczność do wspólnego świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

     

  • "POZNAJMY POLSKĘ"- WYCIECZKA

    W wyniku kolejnego naboru, Gmina Szlichtyngowa pozyskała kwotę 20 000 zł w ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Edukacji i Nauki pod nazwą „Poznaj Polskę” na wycieczki szkolne dla Szkoły Podstawowej im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Starych Drzewcach.

    Przyznawane przez Ministra w formie dotacji celowej środki finansowe przeznaczone są na dofinansowanie wycieczek szkolnych związanych z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi wskazanymi przez Ministra. Całkowita wartość projektu zgłoszonego przez Gminę to 29.655,00 zł, kwota 9.655,00 zł stanowi wkład własny. Z wyjazdu na wycieczki skorzysta 42 uczniów klas I-III oraz 60 uczniów klas IV-VIII.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa
    Stare Drzewce 55,
    67-407 Szlichtyngowa
  • tel.(65)549 31 15
    fax (65) 549 31 15
    e-mail. sp.staredrzewce@wp.pl

Galeria zdjęć