Sobota 27.04.2024

Drodzy Uczniowie

W tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie! Dziś chcę złożyć Ci życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone...

ŻYCZY

Jarosław Orliński

W czasie zdalnego nauczania kontaktujemy się poprzez:
- stronę internetową naszej szkoły
- e - mail
- komunikator Messenger

Zapraszam do aktywnego udziału w zajęciach.

Pozdrawiam J. Orliński

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI TEMATAMI W ODPOWIEDNICH ZAKŁADKACH!!!

Lekcje techniki, informatyki i edb są raz w tygodniu, więc na odrobienie zadań, które Wam zadam macie tydzień. Jednocześnie biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację i to , że nie wiemy kiedy się zobaczymy, zachęcam wszystkich uczniów do systematycznej pracy.  Forma zaliczenia danego zadania, ćwiczenia lub innego polecenia będzie poprzez zrobienie notatki w zeszycie, wypełnienie karty pracy lub przesłanie informacji na adres mailowy podany w zakładce kontakty, w sprawach ważnych proszę o kontakt telefoniczny na podany nr telefonu.

Pozdrawiam Was serdecznie:) Dbajcie o zdrówko

Jarosław Orlinski

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka

Wielkanocne Życzenia dla wszystkich Uczniów i Rodziców

Choć to Wielkanoc bez dyngusa bez marszu z koszyczkiem ze święconką do kościoła, rezurekcyjnej procesji i bez wielkich rodzinnych spotkań,  ale mimo wszystko niech te święta będą zdrowe i radosne.

Życzę zdrowia, pomyślności w epidemii bezsilności

Alleluja!

Szczerze życzy